% Розпродаж %
+38 (073) 333 58 50
  • +38 (067) 401 99 31
  • Call-центр працює по буднях з 9:00 до 20:00
    і в вихідні з 9:00 до 18:00
+38 (073) 333 58 50
+38 (067) 401 99 31
  • Call-центр працює по буднях з 9:00 до 20:00
    і в вихідні з 9:00 до 18:00

Про компанію

Історія компанії Divanoff™ починається у 2005 році. Починаючи з цього моменту, ми розвиваємо виробництво та виходимо на нові ринки. Сьогодні Divanoff пропонує своїм партнерам широкий спектр послуг у виробництві меблів та ексклюзивний сервіс для кожного клієнта. Наші цехи сертифіковані за європейськими стандартами, а робітники проходять спеціальну підготовку.

Команда Divanoff™ має досвід роботи з клієнтами по всьому світу, і ми відкриті для нового співробітництва. Хочемо запросити Вас на невелику екскурсію по нашому виробництву.

icon
foto
Виробництво
Для того, щоб мебель вироблена на фабриці DivanoffTM служила довго, ми створили власний сушильний комплекс з системою попередньої пропарювання дошки, зняття напруги і захистом від утворення грибків. Також варто відзначити, що ми закуповуємо екологічно чисту деревину вищого сорту, що вкрай позитивно позначається на якості кінцевого продукту.
Унікальна технологія
Однією з наших головних гордостей є власна розробка - унікальна технологія виробництва дизайнерських тканин Drawing on the sofa з нанесенням тематичних принтів з посегментно поділом на всю площу дивана, що дозволяє отримати стильну молодіжну колекцію меблів не має аналогів у Східній Європі. Дана розробка отримала найвищу похвалу від наших клієнтів з різних куточків світу.
icon
icon
Окремо варто відзначити деякі переваги роботи з нами.
Транспорт
По-перше, ми забезпечені власним транспортом для доставки меблів по всій Україні, що дозволяє гнучко організовувати логістику з нашою компанією.
Дизайн
По-друге, у нас діє конструкторське бюро, професіонали якого роблять свою роботу на вищому рівні, а також зможу допомогти вам зробити власні розробки. До слова, наші дизайнери вчаться і розробляють векторну графіку спільно з колегами з Департаменту дизайну американської компанії Mayc&Co.
Шоу-руми
По-третє, ми маємо власну мережу магазинів у Києві, Львові та Харкові, а також партнерів у всіх областях Україна.
І наостанок, хочемо зазначити, що ми маємо прямі контракти на поставку екологічно чистих клеїв і лаків від провідних виробників Німеччини, Італії та Нідерландів: Sayerlak, Kleiberit, Saba. Багато з цих матеріалів використовують світові лідери автопрома для досягнення комфорту і стилю в салонах автомобілів класу люкс. Ми гарантуємо високу якість наших продуктів, а також дорожимо репутацією нашої компанії і піклуємося про здоров'я і комфорт наших покупців.
Зв'язатися з нами Для швидкого зв'язку з нашою компанією, будь ласка, заповніть форму нижче і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
ПІБ
+380 Телефон
Email
Назва компанії
Текст повідомлення